Tip na dokonalou dovolenou

Také vás sychravé počasí venku nutí vzpomínat na chvíle strávené u moře? Rádi byste se ještě letos ohřáli na sluníčku a užili si nefalšovanou pohodu na pláži? V Evropě je sice jen málo míst, kam se ještě teď můžete vydat za vysokými teplotami, sázkou na jistotu jsou ale Maledivy, kde na vás čeká po celý rok tropické počasí a úchvatná příroda. Za dvanáct hodin letu z Prahy se ocitnete ve zcela novém světě, kde se nikdo nehoní, všechno má čas a všude panuje pohodová nálada.

Zasloužený odpočinek

Rozhodnete-li se navštívit tuto rovníkovou oblast, čeká na vás panenská krása devatenácti korálových atolů s bělostnými plážemi a barvami hrajícím podmořským světem, jež smíte pozorovat z pokoje svého hotelu. Ubytování je většinou postaveno přímo na vodě a nabízí vám dokonalý, ničím nerušený odpočinek bez turistů a vtíravých prodejců cetek. Maledivy se mohou pochlubit nekrásnějšími plážemi, čistým mořem a špičkovým servisem. Nejen z tohoto důvodu jsou často volbou celebrit a místem pro pořádání originální svatby. I přesto, že je dovolená v indickém oceánu finančně náročnější, investice do ní se vám vrátí ihned po příjezdu. Přivítáni budete vřelými a pohostinnými obyvateli, kteří udělají maximum pro vaši spokojenost. Proto mezi službami nechybí masáže, díky nimž zapomenete na všechny starosti.

Spojte odpočinek s poznáním

Jestliže už zavítáte na ostrovy, stojí za to spojit chvíle odpočinku s poznáním, jež na vás čeká na poznávacím okruhu na Srí Lance a též stopem po Dubaji. Obě destinace vám nabídnou opět něco jiného a jen vás utvrdí v tom, že na světě existuje řada zajímavých a dech beroucích míst. Na Srí Lance se musíte vyrazit podívat do sloní rezervace nebo se vyfotit s drzými opicemi, pulsující Dubaj vás zase přenese do světa nekonečného luxusu. Zapomeňte na evropské destinace a vydejte se kdykoliv tam, kde je povoleno pouze odpočívat a užívat si vlastních myšlenek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.