Nezapomenutelná dovolená u Máchova jezera

Letní dovolená je často spojována s pobytem někde u vody, kde se lze věnovat plavání a jiným vodním aktivitám. Máchovo jezero patří již dlouhá léta mezi nejatraktivnější místa pro pobyty osob všech věkových kategorií. 

Máchovo jezero ubytování

Zábava u Máchova jezera

Co vás láká nejvíce? Turistika, sportování či odpočinek u vody? Kombinování několika různých činností rozhodně není na škodu. Ubytování Máchovo jezero vám umožní si užívat zábavu, kterou zrovna milujete. Nejprve si zaplavete, zajdete na zmrzlinu, poté se vydáte na pěší túru kolem jezera za objevováním spousty přírodních krás. Zdejší lesy ukrývají mnoho vynikajících borůvek, ze kterých pak připravíte koláče, knedlíky a jiné dobroty. Jistě vás nadchne i plavba lodí po jezeře, odkud se vám naskytne nádherný výhled na zdejší hradní dominantu Bezděz. Navštivte nedaleké město Doksy. Hlavně děti zaujme stálá expozice v muzeu, která se věnuje vývoji komiksu Čtyřlístek. Za pozornost stojí také labyrint strašidelných pohádek na zámku.

Ubytování v borovém lese

Máchovo jezero znamená dost rozlehlou plochu s mnoha druhy ubytování, avšak ne všechno vám musí vyhovovat. Staré Splavy a chatová osada Elite u Máchova jezera nabízí čtyřlůžkové chatky s chladničkou v uklizeném areálu, kde je k dispozici společné sociální zařízení. Máchovo jezero ubytování se zalíbí všem, kteří preferují dostatek různých hřišť v okolí a jiných atrakcí. Zahrajete si minigolf, volejbal, děti mohou vyzkoušet houpačky, prolézačky a pískoviště. K opékání slouží dvě ohniště, gril si můžete vypůjčit. Neodepřete si tady ani možnosti stravování, které je zajišťováno v jídelně s barem. Polopenze zahrnuje snídani a teplou večeři. V areálu není problém ubytovat také školy v přírodě, školní výlety, nebo jedince absolvující školení, seznamovací pobyty, sportovní soustředění a jiné skupinové akce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.