Kde parkovat auto během dovolené? Zastavte až u letiště a o nic víc se nestarejte…

Líbilo by se vám, kdybyste za sebou zavřeli auta dveře jen sto metrů od terminálu a od této chvíle až do návratu ze zahraničí automobil vůbec neřešili? Aby nedošlo k mýlce – nenabádáme vás k tomu, abyste vozidlo zaparkovali na místě, kde nemá co dělat. V takovém případě byste ho našli na příslušné odtahové ploše a kromě pokuty zaplatili i nemalou částku za parkovné. Mnohem výhodnější je parkování se Smile Parking. Služba vám umožní zaparkovat bez nutnosti dalšího transferu. Váš vůz se následně dočká prvotřídní péče.

Smile Parking Club

Tzv. valet parking vnáší do parkování na letišti Praha úplně jiný rozměr. Doby, kdy bylo jedinou možností zaparkovat na nejbližším, avšak stále několik kilometrů vzdáleném parkovišti, jsou minulostí. Nyní můžete vystoupit v bezprostřední blízkosti terminálu, a vyhnout se tím stresujícímu a časově náročnému transferu.

Rezervaci provedete online

Prvním krokem je ověření dostupnosti parkovacího místa v konkrétním termínu. Odešlete formulář na webových stránkách Smile Parkingu a obratem se dozvíte, zda je rezervace možná včetně přesné ceny. Po odsouhlasení obdržíte přesné instrukce.

Auto převezme profi řidič

Po příjezdu na letiště na vás bude čekat vyškolený řidič, který váš automobil nafotí, zapíše stav tachometru a dám vám k podpisu předávací protokol. Poté auto odveze na 5 km vzdálené parkoviště, kde bude pod nepřetržitým dohledem kamer a fyzické ostrahy.

Nadstandardní péče a slevy pro stálé zákazníky

Smile Parking zároveň nabízí příjemné doplňkové služby v podobě komplexní péče o zaparkované vozidlo. Líbilo by se vám, kdyby na vás po návratu čekalo perfektně vyčištěné a voňavé auto? Stačí se domluvit na šetrném ručním mytí včetně tepování sedaček. Samozřejmostí je také technická pomoc v podobě dohuštění pneumatik a nastartování vozu v případě vybité baterie.

Stálým zákazníkům se vyplatí registrace do Smile Parking Clubu. Z každého parkování získáte kredit, který příště uplatníte jako slevu. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Doprava se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.