Pálava vítá všechny milovníky vína

Jižní Morava má své osobité kouzlo, představuje magickou kombinaci vína, dobré nálady a překrásné přírody, která nabízí originální zážitky. Pálava je pak skvělým místem, kde se dají pořádat firemní akce, rodinné oslavy i svatby a další oslavy lásky a života. Kromě dobrého vína si tady užijete klid a typickou moravskou atmosféru, ke které bezpodmínečně patří i degustace a poslech tradiční cimbálovky.

Resturace Pálava

Rodinné vinařství Holánek

Restaurace Pálava vám umožní ochutnat exkluzivní domácí pochoutky. V úchvatném prostředí Vinařského dvora na faře v rodinném vinařství Holánek si pro vás mistři kuchyně připravili maso a ryby z grilu i lehká a bezmasá jídla vhodná při vysokých letních teplotách. Pálava restaurace připravuje domácí chlazené speciality slibující opravdový gurmánský zážitek. Výjimečnost místa rodinného vinařství dokresluje zrekonstruovaný vinný sklep, starý přes 200 let, jenž se nachází v areálu dvora historické barokní fary. Zavítat sem rozhodně můžete i na kole díky blízké cyklostezce.

Rozhodnete-li se slíbit si věrnost a vyslovit své ano právě tady, máte záruku spokojenosti a svatebních fotografií s dechberoucím výhledem na Pálavu. Vinařství je připraveno vám zajistit kompletní svatební servis. Vám tak odpadnou starosti s přípravami a naopak si užijete svůj den naplno! Těšit se můžete na svatební menu připravené na míru, nejkvalitnější vína či speciální pokoj pro novomanžele. A vůbec nezáleží, zda to bude svatba o padesáti hostech či velká svatba pro sto lidí.

Rodinné oslavy na faře

Jižní Morava je známá svou pohostinností a individuálním přístupem k pořádání oslav a rodinných akcí. Proto budete zajisté spokojeni. Nabízí se třeba rezervace celého areálu Vinařského dvora na faře nebo sklepa pod farou, čímž si zajistíte soukromí. Stejně tak můžete využít pronájem osvětlené terasy s grilem a letní kuchyní, popřípadě rodinnou sešlost ozvláštnit prohlídkou výrobního sklepa a degustací vín.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kam na výlet se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.