Vodní hrátky u našich slovenských sousedů

Teplejší počasí doslova vybízí k tomu sbalit do tašky plavky, osušku a vyrazit na plovárnu, k rybníku anebo do příjemného wellness centra. Jenže když vás místní vodní plochy a spa centra omrzí, není nic jednoduššího, než nasednout do auta a vyrazit směr Poprad. Právě tady se totiž nachází vyhlášený vodní ráj pod Vysokými Tatrami.

Wellness pobyty

Relax pro rodiče, zábava pro děti

Zakladatelem AquaCity je Jan Telensky, který přišel s myšlenkou AquaCity resortu šetrného k životnímu prostředí. AquaCity Poprad využívá geotermální energii z podzemního jezera, díky čemuž jsou bazény a sauny v letovisku teplé během celého roku. Ekologický AquaCity resort produkuje téměř nulové emise. Jedná se zároveň o největší wellness na Slovensku a z širokého spektra služeb si vybere skutečně každý. Pro děti jsou zde připraveny hlídané dětské koutky, laser show přímo v bazénech i kryoterapie a termální voda pro milovníky odpočinku. Komfort si užijete i v soukromé vířivce anebo během speciálních saunovacích rituálů.

V aquaparku naleznete celkem 13 vnitřních a venkovních bazénů, přičemž termální voda si udržuje teplotu okolo 28 – 38 stupňů Celsia. Wellness pobyty s 350 vodními atrakcemi a saunou se stanou vaší pravidelnou zastávkou při návštěvě Slovenska. Automobilem se sem dostanete za pár hodin. Čas strávený zde se vám vryje do paměti. Svému tělu totiž můžete dopřát kvalitní masáž, potrápit se ve fitness centru, popřípadě si pochutnat na místních specialitách v dostupných restauracích.

Výhoda pro rodiny i seniory

Zábavu si tady užijí všichni napříč věkovými skupinami. Vzhledem k velkému zájmu si resort AquaCity Poprad připravil výhodné rodinné vstupenky, atraktivní výhody pro seniory i speciální klub s exkluzivními slevami. Vyrazte do Tater a pozorujte na sobě pozitivní účinky termální vody – zlepší se prokrvení vaší kůže, posílí kardiovaskulární systém a samozřejmě si odpočine vaše mysl.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kam na výlet se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.