Poznávací zájezd do Irska vám otevře nové obzory. Jaký stojí za to?

Koukněte se do kalendáře. Ihned vám dojde, že čas dlouho očekávané letní dovolené se kvapem blíží. Pokud si tedy chcete užít vážně poctivý relax, nesmíte příliš váhat s rezervací. Přesně v tento okamžik totiž lidé objednávají zájezdy jako diví. Proč se musíte tento rok podívat do Irska?

ireland-1971997_640

Nádherná země plná kultury a historie

Nejspíše vám je jasné, že zájezd do Irska vás potěší ohromným množstvím zajímavých zastávek. Tato země přece jen nabízí nádhernou přírodu, prastaré kláštery i hrady, zámky, klasické putyky s výborným pitím a řadu dalších zážitků.

V tomto ohledu stojí za zmínku třeba zájezd od oblíbené cestovní kanceláře Vsacan Tour. Ta nabízí celkem dvanáctidenní poznávání místních zvyklostí, památek i historických uliček. Samozřejmě budete mít zajištěné ubytování (někdy budete spát na hotelu, jindy na trajektu), stravu, dopravu i všechny další důležité detaily. Vám tak zbyde pouze poznávání, a to zcela bez stresu a zařizování.

Co vše poznáte?

Tento poznávací zájezd vás nejdříve zavede na jeden den do Francie, kde si prohlédnete katedrálu Notre Dame, palác Tau a další místní skvosty. Poté přespíte na hotelu a další den se vydáte přímo do Irska.

Přesunete se do Dublinu, kde se zúčastníte prohlídky hlavního města, poznáte katedrálu sv. Patrika, starý parlament či třeba hrad ze třináctého století.

Následující den se projdete ve vyhlášeném Údolí dvou jezer, kde na vás čeká klášterní komplex ze šestého století nebo skála svatého Patrika.

Vyjmenovat celý průběh zájezdu není v silách jednoho článku. Přesně proto bude nejlepší, když si otevřete internetové stránky pod výše vloženými odkazy. Ihned se před vámi objeví kompletní seznam zastávek, forem ubytování i dalších důležitých informací. Příliš ale neváhejte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace, Kam na výlet. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.