5 důvodů, proč si přát pod stromeček elektrokolo

Nejkrásnější svátky v roce se blíží, a pokud stále přemýšlíte nad dárkem, který by vám udělal radost, zvažte pořízení elektrokola. Připravili jsme pro vás seznam 5 největších důvodů, proč byste si ho měli pořídit.

1. Úspora peněz za pohonné hmoty

Nejlevnější dopravní prostředek není úsporný moped, ale elektrokolo. Benzín a nafta jsou podstatně dražší než elektřina získaná ze sítě. Jeden dobíjecí cyklus, na který kolo urazí kolem 50 kilometrů, stojí kolem 5 korun. Což znamená, že za kilometr na elektrokole nezaplatíte více než 10 haléřů.

2. Jízda bez omezení

Automobily, motocykly, skútry… Můžete s nimi mimo komunikace? Elektrokola mohou jezdit kdekoliv a nepotřebují přitom žádnou zvláštní homologaci. Projedete se ve městě a s vhodně zvoleným modelem i v lehčím terénu. elektrokoloElektrokolo Kentoya RSEB-511 je vhodné i do mírného terénu

3. Čistá a komfortní jízda

Elelektrokolo představuje jednu z mála možností, jak cestovat ekologicky. S ohledem na minimální spotřebu energie je „zelenější“ jen klasické kolo. Elektrická kola neprodukují nadměrný hluk ani nebezpečné zplodiny, takže nijak nezatěžují okolí.

4. Do práce i na výlety

V případě dobrého počasí můžete na elektrokole jezdit téměř celoročně. Přijde vám vhod při přesunu do práce i víkendových výletech s rodinou. Elektrické kolo je populární napříč všemi sociálními a věkovými skupinami.

kentoya Elektrokolo Kentoya RSEB-303 nyní s Vánoční slevou 10%

5. Vánoční slevy od značky Kentoya

Posledním důvodem, který by vás měl přimět k pořízení elektrického kola, je vánoční slevová akce modelů značky Kentoya. Populární výrobce (na českém trhu od 1994) nabízí 10% slevu, a navíc možnost koupi na splátky s 0% akontací a bez navýšení.

Kentoya vyrábí skútry, mopedy a elektrická kola. Má největší síť smluvních prodejců, dobré servisní zázemí a vždy dostupné náhradní díly. Aktuální nabídku najdete na www.kentoya.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Doprava se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.