Vydejte se za krásou Máchova jezera

Osmý největší rybník v České republice, často zvaný též jako „velký rybník“, patří k vyhledávaným destinacím pro dovolenou u nás. Ročně sem zavítají skupinky mladých hledající zábavu, rodiny s dětmi, starší ročníky i páry toužící po trošce letní romantiky. Všechny návštěvníky spojuje především zájem o vodní hrátky a kvalitní servis. K Máchovu jezeru můžete zavítat i v zimním období a užít si jedinečnou atmosféru bruslení na zamrzlé ploše.

Chatky Staré Splavy – ubytování pro každého

Ať už se rozhodnete pro víkendový výlet nebo týdenní odpočinek blízko vody, vyberte si vhodné ubytování se službami pro všechny věkové kategorie. Plážový servis, dětské hřiště anebo ohniště ocení každý. Chatky obklopené přírodou a upravenými cyklostezkami s možnostmi pěších výletů poskytují zázemí včetně terasy a společnému sociálnímu zařízení. Kemp se může pochlubit chutnou českou kuchyní a pravidelnými tanečními večery. Na své si přijdou i ti nejmenší, pro něž jsou instalovány houpačky, prolézačky a pískoviště. Ani během dovolené u obyčejného rybníka nemusí být nuda! Vyzkoušejte si minigolf, volejbal či trampolíny. Jedinečná dovolená Máchovo jezero zvěční na fotografiích a vy budete dlouho vzpomínat na krásnou dovolenou plnou nevšedních zážitků

Dovolená lepší než u moře

Možná si říkáte, že lenošením u moře by nikdo za klidnou dovolenou u nás neměnil. Kvalita služeb a stále bohatý kulturní i sportovní program činí z oblasti Máchova jezera velmi žádanou a dokonce zahraničními turisty vyhledávanou destinací. Čistý vzduch, zachovalé památky a každý den nové zážitky si můžete užít za skvělé peníze také u nás. Za návštěvu rozhodně stojí hrad Bezděz či Houska. Další výhodou bydlení v chatkách Staré Slapy zaručuje celkem 48 moderně vybavených chatek připravených na školní zájezdy či větší skupinky. Jezero je úchvatné v každém ročním období a po celý rok slibuje vyžití na vlnách kultury, sportu či relaxace.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.