Neckermann cestovní kancelář s tradicí

Vyhovět každému přání není z daleka snadné, zejména když mají různí lidé různé představy o tom, jak má vypadat jejich dovolená. Čím větší nabídku zájezdů však cestovní kancelář pro klienty má, tím větší je šance, že strefí do vašich představ.

V dnešním článku si představíme cestovní kancelář Neckermann, která funguje má dlouhou tradici v cestovním ruchu.

Neckermann – cestovní kancelář, co plní i neskromné sny

Neckermann CK patří jako dceřiná firma k druhému největšímu koncernu v oboru cestovního ruchu v Evropě Thomas Cook Group plc, který funguje už od šedesátých let a má zastoupení v několika evropských zemích. Kromě pestrého výběru destinací a typů zájezdů přináší především nadstandardní průvodcovský servis a veškerou energii investovanou do péče o spokojenost našich zákazníků.

Zaměřuje se tedy především na co nejširší spektrum zájmů svých klientů, aby vyhověla každému. Ať už prázdniny nejraději trávíte na slunných plážích, nebo se vydáváte po stopách historie, mezi zájezdy Neckermann CK si určitě vyberete. Ať už je pro vás dovolená odpočinkem nebo i na prázdninách toužíte po aktivních zážitcích a velké porci zábavy, nezůstane vaše očekávání na holičkách.

Letecké zájezdy od CK Neckermann vám dají nahlédnout do důvěrné atmosféry původních řeckých vesnic, pocítit vzrušující přídech orientu v Turecku nebo nahlédnout do země, kde se historie nikdy neocitla v minulosti, Egypta. Pro ty z vás, kteří by si rádi oblíbená prázdninová střediska nebo rušná velkoměsta prohlédli a užili po svém, máme program Autem Evropou nebo eurovíkendy v Londýně, Římě nebo Paříži. I tu nejkratší dovolenou si tak můžete vychutnat podle svých představ. A to, i když se rozhodnete vyjet na dovolenou na poslední chvíli a poznat se zájezdy Last minute Egypt, Řecko i Turecko.

A komu vadí „zažít nudu“, ať se se zájezdy Neckermann CK vydá na relaxační pobyty, mj. v golfem proslulém Turecku, lyžařské zájezdy, případně do zábavních parků, které se stanou neocenitelnou vzpomínkou především pro vaše děti.

Dovolená, která se vyplatí

Jistě oceníte nejen, že uvedené ceny jsou úměrné službám a navíc konečné, abyste už nemuseli počítat s dalšími příplatky, ale především výhody, které Neckermann CK přináší. Vedle naprosté profesionality v péči o klienty máme pro vás například speciální nabídky pro rodiny nebo slevy za včasnou rezervaci.

Přenechte veškeré starosti nám a těšte se na dovolenou podle svého gusta i maximální pohodlí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zaujalo nás se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.