Easy Rent vám půjčí auto v dobrém technickém stavu

Když člověk nejvíc spěchá, něco se nepovede podle plánu. Jednou si moje auto řeklo dost a vypovědělo mi službu na dost frekventované silnici. Ano, ostatní řidiči se mohli zbláznit, ale na mě rozhodně neměli, protože já pěnila vzteky i v autoopravně, kde mi sdělili, že to hned tak nepojede.

Půjčení auta bez zbytečného stresu

Nezbývalo mi jiné řešení, než se porozhlédnout po půjčovně aut, abych se nemusela pracovní povinnosti vyřizovat pomocí veřejné hromadné dopravy. Když si člověk zvykne na pohodlí vlastního auta, těžko sedne na vlak, který většinou ani nedorazí včas podle jízdního řádu. Zatím jsem slyšela jen o jedné autopůjčovně, kterou vychvalovala kamarádka. Raději jsem si našla nové recenze, protože co se stalo před nějakou dobou, nemuselo platit zrovna nyní. Byla jsem mile překvapena pozitivními reakcemi lidí a rozhodla se pro rychlé jednání. Rozhodující se stal i fakt, že zde nabízeli modely ve stoprocentním technickém stavu. Nehodlala jsem zase někde strávit věčnost, než se opraví nefunkční části.

Rychle pronajaté auto

Už název firmy mě dohnal k úsměvu. Sama se za chvíli přesvědčím, jestli to je skutečně tak snadné u Easy Rent. Napsala jsem, kdy potřebuji auto, kdy nastane den vyzvednutí a vrácení. Vybrala jsem si auto ze široké nabídky osobáků, ale nechyběly ani dodávky. Potvrdila jsem objednávku a nečekala vůbec dlouho, protože vůz jsem měla v Praze přistavený do hodiny a půl. Autopůjčovna se ukázala jako skvělá po komunikační stránce. Kdybych si sama nevybrala konkrétní model, pomohli by mi vybrat ten pro mě nejvhodnější. Byla jsem vděčná, že se nacházelo skutečně ve výborném stavu a čisté. V ceně za pronájem jsem získala komplexní asistenční služby. Nájemní smlouva byla sepsána jednoduše a jasně, nebylo třeba se obávat žádných skrytých poplatků. Vyúčtování kauce nečinilo žádný problém.

Příspěvek byl publikován v rubrice Doprava se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.