Dovolená v Bulharsku: Nepropásněte využití zajímavých cen zájezdů

Nový rok s sebou obvykle přináší spoustu plánů, které by člověk rád uskutečnil. A k nim rozhodně patří také letní dovolená, již je také nutné plánovat s předstihem. Co takhle navštívit Bulharsko? Tato země totiž dokáže nabídnout spoustu zajímavého i náročnému cestovateli.

bulharsko dovolena

Zážitky z cest vám nikdo nevezme

A proč nevyužít lákavých cen zájezdů, když díky jim můžete ušetřit? Bulharsko je oblíbenou destinací pro toho, kdo má rád písčité pláže, vynikající kuchyni s balkánskými prvky a pohodlné hotely. Ty dokážou poskytnout unavenému turistovi dostatek komfortu, jenž pomůže získat ztracenou energii. Tu ostatně dobíjí i bulharské slunce a moře, u něhož je možné přes den trávit volný čas. Doba podvečerní pak láká k procházkám po okolí a večer je příjemné strávit v prostředí místní restaurace u typického bulharského jídla nebo vína.

Dovolená na Balkáně

Právě leden lze využít k výběru atraktivní letní dovolené na Balkáně. Bulharsko dovolená patří nerozlučně k sobě už spoustu let. Za jeho mořem se jezdilo už v dobách totality, kdy jiné přímořské destinace bývaly zakázány. V současné době je Bulharsko opět v hledáčku zájmu turistů pro svoji přátelskou vstřícnost i kouzelné moře. A nejen kvůli tomu. Tato země dokáže nabídnout mnohem více.

Zajímavé přírodní útvary i historická místa

Jednou z možností, jak získat informace o zajímavých zájezdech do Bulharska, je podívat se na webové stránky https://www.cpatravel.cz/bulharsko. Atraktivita této balkánské země spočívá i v množství zajímavostí, které lze v ní navštívit. Rádi byste viděli římské lázně, řecké chrámy či byzantské hrobky či pevnosti? Zajímají vás hory, zalesněné stráně nebo byste se chtěli podívat do jedné ze sedmi stovek jeskyň, které se v Bulharsku nacházejí? Díky krásným přírodním útvarům i historickým místům nemusíte veškerý volný čas trávit pouze na písčitém břehu moře nebo ve vodě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.